Odciągi workowe

Podstawowa charakterystyka urządzeń odpylających  ACword

Do wyboru jest 12 serii modeli – od odpylaczy stanowiskowych dla majsterkowiczów aż po kompleksowe systemy odpylania, które za pośrednictwem pras brykietujących przekształcają odpady w paliwo stałe.
Wszystkie serie odpylaczy ACword charakteryzują się wysokowytrzymałą, całkowicie metalową konstrukcją. W ich wnętrzach znajduje się specjalnie zaprojektowany wirnik wytworzony  ze stopu aluminium, albo stalowy, precyzyjnie spawany, opracowany dla długiej trwałości i to nawet w przypadku odsysania małych kawałków drewna i sęków.

Gwarantujemy Państwu wysoką jakość wszystkich urządzeń odpylających ACword.

Pod względem ekonomiczności pracy ACword wyprzedził swoich konkurentów. Spowodowane jest to tym, że nasi konstruktorzy osiągnęli znakomite rezultaty w konstrukcji wentylatorów, które stanowią serce  odpylacza i można bez przesady zaliczyć wentylatory ACword do najlepszych.
Już w samym procesie produkcji odpylaczy firma ACword stosuje dużo urządzeń i materiałów, które same w sobie również należą do najlepszych na świecie.
Do napędzania urządzeń odpylających ACword wybrała silniki elektryczne SIEMENS, których długa żywotność jest znana. Ich atutem jest optymalna skuteczność, cicha praca i wysoka niezawodność, która w trudnych warunkach warsztatów stolarskich jest rzeczą niezmiernie ważną.
W produkcji odpylaczy ACword stosuje najwyższej klasy urządzenia laserowe, prasę krawędziową i inne urządzenia maszynowe firmy TRUMPF. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów wraz  z odpowiedzialną pracą wykwalifikowanych pracowników gwarantuje najwyższą jakość przy obróbce wszystkich elementów i mechanicznych części odpylaczy.

Minimalne koszty konserwacji

Odpylacze ACword zaprojektowano i wyprodukowano tak, by zminimalizować koszty konserwacji. Poszczególne części odpylaczy są same w sobie bardzo wytrzymałe i mają długą żywotność. Równie ważne jest to, że wszystkie urządzenia są łatwo dostępne i dlatego czas potrzebny na ich ewentualną naprawę skraca się do minimum. To wszystko wyraźnie obniża koszty utrzymania naszego urządzenia odpylającego cały czas w dobrej kondycji.

Komentarze są wyłączone.